e-shop

Κατηγορίες




Καλάθι αγορών  [περισσότερα]

Το καλάθι σας είναι άδειο.

Κριτική  [περισσότερα]

Δεν υπάρχουν κριτικές προϊόντων προς το παρόν.

Προτερματισμένες Ίνες



Μοντέλο Κατασκευαστής- Εικόνα Όνομα αντικειμένου Τιμή
TR307662 Triax TFC03 - 3 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC03 - 3 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC03 - 3 meter, pre made, FC/PC-FC/PC




TR307671 Triax TFC100 - 100 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC100 - 100 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC100 - 100 meter, pre made, FC/PC-FC/PC




TR307666 Triax TFC20 - 20 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC20 - 20 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC20 - 20 meter, pre made, FC/PC-FC/PC




TR307667 Triax TFC30 - 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC30 - 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC30 - 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC




W744038 Wisi OL 95 1003, 3.0, 3m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1003, 3.0, 3m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1003, 3.0, 3m FC/PC preterminate fibre
€17,04




TR307662 Triax TRIAX TFC03,Optical patch cable 3m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC03,Optical patch cable 3m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC03,Optical patch cable 3m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist. 




W744052 Wisi OL 95 1010, 3.0, 10m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1010, 3.0, 10m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1010, 3.0, 10m FC/PC preterminate fibre 
€27,56




W745172 Wisi OL 95 1015, 3.0, 15m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1015, 3.0, 15m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1015, 3.0, 15m FC/PC preterminate fibre
€35,27




TR307666 Triax TRIAX TFC20,Optical patch cable 20m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC20,Optical patch cable 20m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC20,Optical patch cable 20m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist. 




TR307667 Triax TRIAX TFC30,Optical patch cable 30m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC30,Optical patch cable 30m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC30,Optical patch cable 30m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist. 







Content

Custom Left Slide Out

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοδήποτε περιεχόμενο εδώ, κείμενα, εικόνες, κλπ.



your alt text here