Greek  English  
e-shop

Νέα προϊόντα  [περισσότερα]

TRIAX SCS6 - 6 way splitter,5-2400MHz,11.2-14.9dB, Class A
TRIAX SCS6 - 6 way splitter,5-2400MHz,11.2-14.9dB, Class A
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη
TRIAX SCS4 - 4 way splitter,5-2400MHz,8.5-10.8dB, Class A
TRIAX SCS4 - 4 way splitter,5-2400MHz,8.5-10.8dB, Class A
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη
TRIAX SCS3 - 3 way splitter,5-2400MHz,7.5-9.7dB, Class A
TRIAX SCS3 - 3 way splitter,5-2400MHz,7.5-9.7dB, Class A
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κριτική  [περισσότερα]

Δεν υπάρχουν κριτικές προϊόντων προς το παρόν.

Νέα προϊόντα


Μοντέλο Κατασκευαστής Εικόνα Όνομα προϊόντος Τιμή
TR307671 Triax TFC100 - 100 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC100 - 100 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC100 - 100 meter, pre made, FC/PC-FC/PC
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR307671 Triax TRIAX TFC100,Optical patch cable 100m,FC/PC,G657A,Opt.atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC100,Optical patch cable 100m,FC/PC,G657A,Opt.atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC100,Optical patch cable 100m,FC/PC,G657A,Opt.atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist. 
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR307667 Triax TFC30 - 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC30 - 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC30 - 30 meter, pre made, FC/PC-FC/PC
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR307667 Triax TRIAX TFC30,Optical patch cable 30m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC30,Optical patch cable 30m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC30,Optical patch cable 30m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist. 
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR307666 Triax TFC20 - 20 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC20 - 20 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC20 - 20 meter, pre made, FC/PC-FC/PC
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR307666 Triax TRIAX TFC20,Optical patch cable 20m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC20,Optical patch cable 20m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC20,Optical patch cable 20m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist. 
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR307662 Triax TFC03 - 3 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC03 - 3 meter, pre made, FC/PC-FC/PC

TFC03 - 3 meter, pre made, FC/PC-FC/PC
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR307662 Triax TRIAX TFC03,Optical patch cable 3m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC03,Optical patch cable 3m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist.

TRIAX TFC03,Optical patch cable 3m,FC/PC,G657A,Optical atten.1310/1550 0.35/0.25dB/km,UV-resist. 
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

TR304810 Triax TRIAX THTW02 Univ. Twin LNB H Gain 7035

TRIAX THTW02 Univ. Twin LNB H Gain 7035

TRIAX THTW02 Univ. Twin LNB H Gain 7035 
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή

W744052 Wisi OL 95 1010, 3.0, 10m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1010, 3.0, 10m FC/PC preterminate fibre

OL 95 1010, 3.0, 10m FC/PC preterminate fibre 
Η τιμή δεν είναι διαθέσιμη

Κάντε είσοδο για την τιμή




Content

Custom Left Slide Out

Μπορείτε να προσθέσετε οποιοδήποτε περιεχόμενο εδώ, κείμενα, εικόνες, κλπ.



your alt text here